Yeni
Dior

Dior Diorskin Forever Super Glow Veil 6N

Barkod : 3348901723732
Ürün Kodu : 127443
2.075,00 TL
1.660,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Dior'un cilt görünümünü mükemmelleştirici ilk makyaj ürünü, her zamankinden daha ışıltılı bir cilt için cildi gözle görülür şekilde aydınlatır, pürüzsüzleştirir ve filtre etkisi yaratır.

  Cilt bakımı ve makyajın bir karışımı olan bu ürün, 24 saat* nemlendirme sağlar. Çok amaçlıdır, doğal bir ışıltı ortaya çıkarmak için çıplak cilde uygulanabilir, makyaj öncesinde veya parlaklığı artırmak için Dior Forever Skin Glow fondöten ile karıştırılarak veya yüzün belirli bölgelerini vurgulamak için fondötenden sonra dokunuşlarla uygulanabilir.

  Taze ve hafif dokusu, makyajsız efektle eşit ve doğal mükemmelleştirici bir görünüm için ciltle bütünleşir. %94** doğal kökenli bileşenlerden oluşan formülü, Dior Forever yüz makyajının imza cilt bakımı bileşeni olan iris özü ile zenginleştirilmiştir.

  Dior Forever Skin Glow fondöten tonlarıyla, ton olarak uyum sağlayacak şekilde tasarlanan renk yelpazesi farklı cilt tonlarına uygundur.

  Komedojenik değildir.

  *30 gönüllü üzerinde enstrümantal test.

  ** Tutar ISO 16128-1 ve ISO 16128-2 standardına göre hesaplanmıştır. Su yüzdesi dahildir. Geri kalan bileşenler formülün performansına, duyusal çekiciliğine ve stabilitesine katkıda bulunuyor."

  Cilde mükemmel bir ışıltı sağlayan DIOR Forever Star Filter ürününü uygulayın:
  - Doğal parlak bir görünüm için çıplak ciltte,
  - Parlaklığı artırmak için Dior Forever Skin Glow fondöten altına veya onunla karıştırılarak,
  - Yüzün bazı bölgelerini (elmacık kemiklerinin üst kısmı, burun köprüsü) vurgulamak için fondöten üzerine dokunuşlar halinde.

  Daha da fazla parlaklık için bu ürünü Dior Forever Glow Maximizer aydınlatıcıyla eşleştirin.

  Aydınlatıcı bir bronzlaştırıcı etki için, her zamanki tonunuzun bir ton üzerinde bir renk tonu seçin.

Dior
Dior Diorskin Forever Super Glow Veil 6N
2.075,00 TL
1.660,00 TL