Teslimat Koşulları
İş günlerinde verilen siparişler stok adetlerinde bir sıkıntı yok ise, 24 saat içerisinde kargoya verilir. Tüm ürünler, depomuzda mevcuttur ancak stoklarımız sınırlıdır. Stoklarımızda olmayan ürünü tedarikçilerimizden temin etmemiz gerektiği durumlarda vermiş olduğunuz siparişler söz konusu sipariş tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde kargoya verilecektir.

Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerin hepsi www.kaganparfumeri.com online satış web sitesinde satılan ürün sahipleri markaların hazırlamış olduğu paketleme şeklinde kargo edilmektedir. Bu paketler, transfer esnasında zarar görmemesi için poşetlere/karton kutulara yerleştirilerek kargo görevlisine teslim edilmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Normal şartlar altında kargo şirketleri, satın aldığınız ürün yada ürünleri bizden teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adresin Bursa'ya olan mesafesine göre 1 ile 2 iş günü içerisinde teslim edebilmektedir. Belirtilen adreste teslim alacak kişininin bulunmaması durumunda kargo görevlileri tekrar belirtilen adrese uğrayabilmektedirler. Tüm uğramalara rağmen kargonuz size teslim edilememiş ise kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Belirtilen adreste teslim alacak kişinin bulunmaması durumunda dahi www.kaganparfumeri.com edimini tam ve eksiksiz yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya Kargo'nun www.kaganparfumeri.com'e geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler ALICI'ya aittir.

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüzün ambalajı ve dolayısıyla ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "TUTANAK" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.