Hakkımızda

Kağan Parfümeri 1979 yılından bu yana dünyaca ünlü kozmetik, parfüm ve iç giyim markalarını 46.000'i aşan ürün çeşidi ile Marmara bölgesinde 7 ayrı Kozmetik & İç Giyim Mağazasında, Güzellik Salonunda ve Online Satış Sitesinde prensip edindiği kaliteli hizmet anlayışı ile Türkiye'nin tüm illerindeki müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kağan Parfümerinin markalaşmasının ilk adımları 1979 yılında şehrin yaşam merkezi olan Heykel'de 48m2'lik bir alanda başlamıştır. Müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan Kağan Parfümeri 1996 yılında yeni mağazalar açarak ve Heykel Mağazasını büyüterek 850m2'lik bir alanda, deneyimli kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.


Sektöründe büyük başarılar elde eden ve yenilerini hedefleyen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri taleplerini dürüst, hızlı ve doğru cevap vermeyi öncelik olarak kabul etmiştir. Firmamız her geçen gün müşterilerinin talepleri gelişen teknoloji ile kendini yenileyerek sürdürmekte ve büyümeye devam etmektedir.


"Hizmette Sınır Yoktur!" sloganı ile tüm Türkiye'de lider olmayı hedefleyen Kağan Parfümeri her zaman en kaliteli, en iyi hizmeti, profesyonel ekible, en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı prensip edinmiştir.