Bize Ulaşın (224) 221 2126

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt Erkek Parfüm Edp 50 Ml

Bad Boy ve Bad Boy Le Parfum'un küresel başarısının ardından Carolina Herrera, Bad Boy Cobalt ile modern insanın ikili doğasına heyecan verici bir dokunuş getiriyor. Bu yeni erkek kokusu, doğada var olan kobaltta bulunan müdanasız güç ve etkili pigmentli mavi ile somutlaşan çeşitli kardeşlik bağlarını keşfederken, alışılagelmiş gelenekleri de yıkıyor.

Parfümeri Domitille Michalon-Bertier, Carolina Herrera'nın kokuların Yaratıcı Direktörü Carolina A. Herrera ile yakın iş birliği içinde çalışarak, teknik açıdan kusursuz olan bu parfümü geliştirmek için hayal gücünün derinliklerine daldı. Birlikte, zaten ikonik Bad Boy şimşek parfüm şişesinin taze kobalt mavisi kavramsallaştırmasında yer alan enerjiyi ve aynı zamanda tam zıttı olan yeni bir sürüm için mineral seksiliği ve vahşi ferahlığı birleştirdiler.

Her koku, mesajının iletilmesine izin veren, ona ruhunu ve benzersiz imzasını veren baskın notalara sahiptir. Ekip, Bad Boy Cobalt için tamamlayıcı çelişkilerini zarif bir şekilde ifade eden bir bileşen olan yeni “Magic Spark ELIXIR”in inanılmaz kontrastlarıyla çalışmayı seçti. Kardeşlik, erkekler arasındaki dostluğun nüansı ve gücü. Tıpkı kobaltın camı mavinin o özel tonuyla boyaması gibi, bu ELIXIR de kokuyu canlı narenciye vurgularıyla baştan aşağı renklendiriyor ve aynı zamanda merak uyandıran topraksı tonlar üretiyor.

Magic Spark ELIXIR, Bad Boy Cobalt'ın daha taze kısmını oluşturmak için pembe biber ve sardunya ile harmanlandı.
Pembe biber, aromatik ve hafif çiçeksi önerilerle belirgin bir şekilde taze bir ton sunarken, sardunya, 1991'de piyasaya sürülen Herrera evinin ilk erkeksi kokusu olan Carolina Herrera for Men'in önemli bir parçası olan çiçeksi ama erkeksi bir nota.

Trüf akorunun mineral vurguları, meşe ağacının gerçek ve mecazi gücü ile canlandırılır ve kokunun çekici tabanını oluşturmak için güve otunun köklerinden elde edilen uçucu yağın erkekliği ve sedir ağacının seksiliği ile birlikte aşılanır. Domitille Michalon-Bertier, "Hayal gücümün çılgına dönmesine izin veren yalnızca yıldırım cıvatasının sembolizmi değildi" diyor. "Kobalt yerkabuğunda bulunur ve kendimi yıldırımın açığa çıktığı manzara üzerine düşünürken buldum. Zemin açılır, bu kimyasal elementi toprağın yoğun kokularıyla birlikte ortaya çıkarır.”

Dumanlı dokunuşuyla meşe kerestesi, Bad Boy Cobalt'ın yaratıcısı için "bir kardeşler grubu içindeki kalıcı gücü güzel bir şekilde temsil eden" tarihi bir dayanıklılık sembolüdür. Bu arada güve otu, ince kokusunu mineral tuzlarla doymuş volkanik topraktan alan çok yıllık bir bitkidir ve erkek parfümerisinin klasik bir bileşenidir. Sedir ağacının esanslı yağları, eski Mısır zamanlarından beri çıkarılıyor, burana ek olarak temiz ve yeşil yönlerinin güçlü olması, kuru ve titreşimli keskin bir koku sağlıyor.
Carolina Herrera'da güve otunun köklerinden elde edilen uçucu yağ, tarihsel olarak egzotik seyahatlere, Haiti gibi yerlerin manzaralarına bir referans oluşturuyor. Bugün, House of Herrera, bu yeni kokuyu Haiti kaynaklı güve otu yağını kullanarak yaratıyor ve bu önemli bileşeni yetiştirip, hasat etmek için Sourcing for Shared Value olarak adlandırılan program ile daha yeşil yollar buluyor, aynı zamanda yerel eğitimi altyapı ile destekleyerek arazide çalışan insanları da koruma sağlıyor. Kullanılan güve otunun hem nüfus hem de gezegen için en güzel, etik ve en yeşil ürün olduğundan emin olmak uzun bir süreç gerektiriyor.

Bad Boy ailesindeki her koku, kendine özgü şekillerde, çağdaş insanın ikili doğası üzerinde oynuyor, Bad Boy Cobalt ve onun kardeşlik bağlarının keşfedilmesiyle pekiştirilen ve geliştirilen bir konsept. Modern erkekler, duyarlılık ya da şefkat olmadan gücün olmadığının farkındadır, bu nedenle Bad Boy Cobalt'ın üst notalarında ve derin alt notalarındaki tazelik bu yansıtır.

Parfüme çiçeksi bir orta nota eşlik ediyor. Temiz aromalı lavanta ve sulu siyah erikten oluşan bu ürün, en dayanıklı erkek arkadaşlıkların merkezinde yer alan duygusal hassasiyeti çağrıştırıyor.

Bu eril ikiliğin güçlü, zıt doğası, maviden şeffafa dönüşen şişe tarafından gizemli bir şekilde temsil ediliyor. Bad Boy evreninin simgesel şimşeğinin enfes şekilde yeniden tasavvuru, bu da bize Bad Boy'u zarif, kendisi olmak için ilham veren, güvenilir ve sevdiği arkadaşlarının yanında her şeyin mümkün olduğuna dair kendinden emin bir şekilde gösteriyor.

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
250TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)