YSL

YSL Libre Absolu Platine Kadın Parfüm Edp 90 Ml

Barkod : 3614273924030
Ürün Kodu : 125079
5.900,00 TL
4.720,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • LIBRE L'Absolu Platine, Yves Saint Laurent'in yeni kadın parfümü.

  Ateşi bizi ürperten zıt bir özgürlüğün mutlak yoğunluğu. Tüm ekstrem durumları deneyimlemek için elementleri fetheden cesur bir kadının kokusu.

  HİKAYE:

  ÖZGÜR kadın mutlak özgürlüğü deneyimler ve özgürlük ateşinin büyük heyecanına teslim olur.

  Her zamankinden daha güçlü bir şekilde ateşi ve buzu ehlileştirerek bu birliktelikten tüm arzuların nesnesini yaratıyor: kendi parfümünü.

  Özgürlük çığlığı gibi bir koku. Aşırılıklarımızı kutlayarak herşeyi yaşama özgürlüğü. 

  ŞİŞE:

  Mücevherattaki en görkemli iki malzemenin gerilim dolu alaşımından ilham alan mükemmel mücevher şişesi: Altın ve Platin. Cama yerleştirilmiş büyük boy altın Cassandre'nin gösterişliliği, bu yeni gümüş ve metalik aynalı şişenin kontrastıyla daha da artıyor. LIBRE şişesi en değerli yorumuyla, mutlak kıymetliliğiyle.

  KOKU:

  LIBRE'nin ikonik çiçeksi lavanta imzasının bu Absolu de Parfum ile her zamankinden daha yoğun bir şekilde yeniden ziyaret edilmesi.  Fas'tan gelen portakal çiçeğinin yakıcı duygusallığı ve Fransa'dan gelen lavantanın cesurluğu, parlak ve metalik beyaz lavantanın yeni özel uyumuyla mükemmel bir şekilde harmanlanıyor. Özgürlük heyecanının yakıcı gerilimi.

  Yves Saint Laurent Beauté kendini geleceğe adamıştır: Fas'tan portakal çiçeği özü ve Fransa'dan lavanta esansı sürdürülebilir kaynaklardan gelmektedir.

YSL
YSL Libre Absolu Platine Kadın Parfüm Edp 90 Ml
5.900,00 TL
4.720,00 TL