Shiseido

Shiseido Ginza Kadın Parfüm Edp Intense 50 Ml

Barkod : 768614199885
Ürün Kodu : 120098
2.600,00 TL
2.080,00 TL
Seçenekler
  • Ürün Özellikleri
  • İade & Teslimat
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar
  • Tavsiye Et
  • GINZA Intense, Japon kültürüne özgü olan ve 150 yıldır Shiseido'nun ikonik rengini yansıtan kırmızı tutkusuyla hayat bulan şehvetli, büyüleyici güllerin ve tutkunun kokusu.

    Tüm duyguları açığa çıkaran kırmızı rengi ve kadifemsi gül notaları Ginza Intense’de buluştu. Ginza Intense’in baştan çıkarıcı kokusu siyah frenk üzümü yapraklarının meyvemsi notalarını yansıtıyor. Ginza'nın ikonik şişesi Constance Guisset'in yarattığı şişe ile yeniden hayat buldu. Cam şişe her kadının içinde bulunan içsel gücün sembolik bir göstergesi olarak kırmızı bir hançer ile bölünüyor ve tüm gücü ortaya çıkarmak için kokunun tam kalbine saplanıyor.

    SHISEIDO GINZA INTENSE, Gülün büyüsü kadınsı ahengi ve frenk üzümü notalarının gösterişli tutkusunu arttırarak paçulinin bağımlılık yaratan yoğunluğu ve vanilyanın sıcaklığı ile harmanlanarak karşı konulamaz bir deneyim yaratıyor. Ginza ruhunun bir parçası olan tutku, güven ve duygusallık arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde yansıtıyor. Koku, baştan çıkarıcı ve ikonik bir çiçek olan mutlak gülü kutlayan şehvetli ve sarhoş edici bir çiçek kalbi ortaya çıkarmadan önce frenk üzümü yapraklarının meyveli notalarıyla açılır. Vanilyanın temel notasının karşı konulamaz sıcaklığı, paçulinin yoğunluğunda erir. Koku Ailesi: Çiçeksi NOTALAR: Üst notalar: Frenk üzümü yaprağı Orta notalar: Gül Mutlak Alt notalar: Vanilya, canlı ormanlar ve Paçuli.

Shiseido
Shiseido Ginza Kadın Parfüm Edp Intense 50 Ml
2.600,00 TL
2.080,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.