Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Flora Kadın Parfüm Edp 80 Ml

Barkod : 3349668614479
Ürün Kodu : 121614
%20 İNDİRİM
4.209,00 TL
3.367,20 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Paco Rabanne 'nin kadınlar için yeni yoğun eau de parfümü Olympea Flora 'yı keşfedin. Çiçeklerin gücü hakkında her şeyi bilen, günümüzün göz alıcı amazon tanrıçasını yakalamak. İnanılmaz şiddetli. Son derece kendinden emin. Muhteşem seksi.

  Pop pembe buket, dişiliğin iki yönünü ifade eden, taze yapraklı bir şakayık ile dikenli bir gülü eşleştirir. Gizli bahçesinde siyah ve pembe açan tehlikeli çiçekler. Onun izini takip et.

  KOKU Olympea Flora, Paco Rabanne 'nin kadınlar için yeni yoğun eau de parfümü. Aşırı dozda taze pembe güller ve tam açmış şakayıklar, başrolde iki yıldız gülü özü, pembe yaprakları patlatmak için ışıltılı pembe biber serpilmiş. Pürüzsüz, tuzlu vanilya ile sarılmış nefis bir frenk üzümü şerbeti akoru - Olympea 'nın imza notası. Zarafet ve gizem dokunuşu eklemek için misk kaşmir ağacından bir iz. Paco Rabanne Olympea ' nın şimdiye kadarki en yoğun kadınsı, uzun süreli enkarnasyonu.

  ŞİŞE Olympea Flora 'nın şişesi, kokunun canlı, pembe-pembe rengini ortaya çıkarmak için siyah renkte giyinir. Siyah bir orkide çiçeği ve tropikal yapraklar, kokunun lezzetli vanilya notasına saygı duruşunda bulunur. Şişeyi çevreleyen defnenin parlak siyah kanatları, parlak altın dokunuşlu pürüzsüz, parlak siyah bir kapakla kaplı. Tabanda, pop pembe flaş ışığı yakalayarak kokunun yoğun gül tonunu güçlendiriyor.

  Paco Rabanne Olympea Flora İçeriği ;

  ÜST NOTA : KÖPÜKLÜ PEMBE BİBER ÜZÜMLÜ ŞERBET AKORDALI

  KALP NOTA : TAZE PEMBE GÜLLER ŞAKAYIK ÇİÇEĞİ 

  ALT NOTA :  TUZLU VANİLYA KADİFE PATCHULI MUSKY KAŞMİR AHŞAPLAR

Paco Rabanne
Paco Rabanne Olympea Flora Kadın Parfüm Edp 80 Ml
4.209,00 TL
3.367,20 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.