Paco Rabanne

Paco Rabanne Invictus Victory Elixir Erkek Parfüm Edp 50 Ml

Barkod : 3349668614516
Ürün Kodu : 121608
1.925,00 TL
1.540,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Mutlak kahraman. Invictus erkek kokusu zaferi temsil eder. Keskin tazelik ve hayvani duygusallık arasında olağanüstü bir şok. Hiçbir şeyin (ve hiç kimsenin) karşı koyamayacağı iki güç.

  Efsane olan bir adam için efsanevi bir koku.. Paco Rabanne 'nin erkekler için yeni güçlü kokusu Invictus'un yoğunluğunun zirvesi olan Invictus Victory Elixir 'i keşfedin.

  Zaferi sınırların ötesine taşımak için yapılmış güçlü bir iksir. Ölümsüzlük anınızı kucaklamanın zamanı geldi. Baharatlı odunları keskin bir tazelikle harmanlayan zengin, güçlü, uzun ömürlü bir nektar. Zaferin nihai ifadesidir. Kazanmayı asla bırakma.

  KOKU Invictus Victory 'nin özü. Yüksek etkiye sahip değerli kehribar-odunsu ve baharatlı bir iksir. Maksimum yoğunluk için yüksek performanslı, yüksek konsantre içeriklere yol açar. Bir tazelik akışı, yeşil kakule ısırığı ve karabiber çıtırtısıyla Provence'tan aromatik lavandini güçlendirir. Karanlıkta gizemli tütsü, Endonezya paçulisinin odunsu zenginliğiyle karışır. Tonka fasulyesi likörünün lezzetli nektarı, Madagaskar'dan gelen nefis bir aşırı dozda vanilya fasulyesine derinlik ve zarafet katıyor. Zaferin bağımlılık yapan kokusu.

  ŞİŞE İkonik Invictus Victory şişesi, tüm gücünü, içerdiği iksirin yoğun zenginliğini yansıtan yeni, zarif bir şekilde cilalanmış kupada toplar. Kokunun güçlü kazanan DNA 'sını sergileyen zaferi simgeleyen altın V, siyahtan koyu maviye uzanan cilalı gradyanda göze çarpacak şekilde cama kazınmıştır. Kupayı parlak siyah bir şapka taçlandırıyor.

  Zaferin nihai simgesidir. Kazanmayı asla bırakma.

  Paco Rabanne Invictus Victory Elixir İçeriği ;

  ÜST NOTA TAZE AROMATİK LAVANDİN , YEŞİL KAKULE KARA BİBER

  KALP NOTA GİZEMLİ TÜTSÜ, ODUNSU PAÇULİ 

  ALT NOTA VANİLYA FASULYE, MANYETİK TONKA FASULYE

Paco Rabanne
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir Erkek Parfüm Edp 50 Ml
1.925,00 TL
1.540,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.