Mugler

Mugler Angel Elixir Kadın Parfüm Edp 100 Ml

Barkod : 3614273764926
Ürün Kodu : 121370
6.900,00 TL
5.520,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Angel ruhu yeniden keşfedildi. Günümüz korkusuz kadınının arttırılmış feminenliğinin saf iksiri. Angel Elixir ile yeni bir yıldız doğuyor. Angel Eau De Parfum’un odunsu çiçeksi gurme kokusu çiçeksi bir Samanyolu’na dönüşerek, Mugler’in ikonik yıldız şişesinde yakalanıyor. Metalik kokuların ışıltılı kıvılcımı, Mugler’den olağanüstü sütlü çiçek buketi. Dumanlı vanilya infüzyonu, keskin ve odunsu Amber Xtreme™ ile güçlendi. Bir kokudan fazlası olan Angel Elixir, gerçekliği yeniden keşfetmeni sağlar. Çünkü gerçek dünya yeterli değildir.

  Bir şişeden fazlası, modern parfümün yeniden icadı. Angel Elixir ile Mugler’in ikonik yıldızı, ışıldayan çiçeksi kokusu ile zıtlaşan koyu mavi şişesi ile yeniden doğar. Angel şişeniz değerlidir. Bittikten sonra Mugler Angel Elixir Refill şişeniz ile tekrardan doldurup şişenizi zamansız kullanın. Canlandırıcı Yüz: Kendinizi özgür hissettirecek parlak ışık, korkusuzca süzülür. Son derece modern, metalik parlak pembe biber CO2 özü, üst notaları aydınlatır.
  Manyetik Yüz: Karşı konulamaz, duyusal çiçeksi Samanyolu kendine daha çok çeker. Coşkun, geliştirilmiş, ilhamlı. Yenilikçi bir süreç ile damıtılan yoğun çiçeksi, hafif meyvemsi Yasemin Grandiof, Mugler’in beyaz çiçek buketini portakal çiçeği özü, baharatlı ylang ylang özü ve sandal ağacı destekler.
  Metamorfik Yüz: Yerçekimine meydan oku ve gerçekliğini yeniden keşfet. Nefis vanilya infüzyonu. Yeni Kaledonya’dan elde edilen eşsiz sandal ağacı, en duyusal özü ifade etmek için yeniden damıtıldı.


  Mugler kokuları eşsiz bir uygulama ritüelini hak eder. Mugler bulutunu yaratmak için çembersel hareketlerle Angel Elixir’den bolca sıkın. Kokuyu uygulamak için manyetik hareye adım atın.
  Mugler kokuları, diğer kokulardan farklı olarak eşsiz bir uygulama ritüelini hak eder. Mugler bulutunu elde etmek için kokuyu çember halinde havaya sıkın ve manyetik hareye adım atın.

Mugler
Mugler Angel Elixir Kadın Parfüm Edp 100 Ml
6.900,00 TL
5.520,00 TL