Lancome

Lancome La Vie Est Belle Rose Extraordinaire Kadın Parfüm Edp 100 Ml

Barkod : 3614274104370
Ürün Kodu : 127520
6.300,00 TL
5.040,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • La Vie Est Belle'nin ikonik gülümsemesi, ünlü sanatçı Catherine Krunas tarafından yeniden tasarlanarak şişenin kalbinde şekillendirilmiş bir gülün yolunu açıyor. Her yaprak, kadınların farklı yönlerine bir övgü sunar.
  "Taze gül suyu - uzay gülü akoru - gül damascena absolu
  Üç farklı gülün sinerjisi, mükemmel bir tanesini yaratmak için bir araya gelir. Her akor, gülün farklı yönlerini vurgular, bitkisel tazeliğinden duyusal ihtişama kadar."
  "İRİS KONSANTRESİ
  La Vie Est Belle'nin ikonik imzası olan Iris, La Vie Est Belle Rose Extraordinaire'ı zengin, çiçeksi ve asil pudramsı bir nota kavuşturur."
  "ODUNSU MİSK
  Odunlu misk, sıcak, topraksı ve duyusal özellikleriyle bilinen sofistike ve zamansız bir koku notadır. Parfümlere derinlik ve uzun ömür katar, bağımlılık yaratan ve büyüleyici bir koku deneyimi oluşturur"

  Üç Fransız usta parfümörün ellerinde, mükemmel bir gül peşinde La Vie Est Belle Rose Extraordinaire, parfümerinin ikonik çiçeğinin modern bir yorumu olarak ortaya çıkar. "La Vie Est Belle Rose Extraordinaire, parfümerinin ikonik çiçeği olan Gül'ün modern bir yorumudur," diyerek güzel bir şekilde ifade edilen Anne Flippo'nun deyişiyle. Bu olağanüstü parfümü şekillendirenlerin özveri ve sanatına bir tanıklıktır.

Lancome
Lancome La Vie Est Belle Rose Extraordinaire Kadın Parfüm Edp 100 Ml
6.300,00 TL
5.040,00 TL