Her Koşulda Derinlemesine Keşfet!

50 yılı aşkın bilimsel deneyim ve dermatolog işbirlikleri sayesinde Clinique, cildin nem dengesini olumsuz etkileyen ve kurumasına sebep olan dış etkenlere karşı 100 saate kadar etkili nemlendirme sağlayan Moisture Surge Nemlendirici’yi geliştirdi.

 

Hayatın bize getirdikleriyle mücadele ederken, gün içerisinde cildimizin kurumasına ve nemsiz kalmasına sebep olan birden fazla dış etkenle karşılaşırız. Hava kirliliği ve değişimleri, mavi ışık, güneşe maruz kalmak ve klima gibi bir çok dış faktör, cildimizin nem bariyerini zayıflatmaya sebep olur. Bunun sonucunda da cildimiz daha kuru, nemsiz ve cansız hisseder.

Kuru bir cilt zamanla ince çizgilere ve erken yaşlanma belirtilerine sebep olurken ilerleyen süreçlerde donuk görünüm ve kaşıntı gibi endişelere yol açar.

 

Moisture Surge, 100 saate kadar nemlendirme sağlarken, cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Otomatik Yenileme Teknolojisi sayesinde cildin kendi kendini nemlendirmeye devam edebilmesi için kendi su kaynağını oluşturmasına destek olur. Yağsız formülü ile Moisture Surge, içeriğindeki iki temel bileşen hyalüronik asit ve aloe vera biyo-fermenti ile çift etkili güçlü nemlendirme sağlar.

 

Ürün Teknolojisi:

 

Uzman Dermatolog Dr. David Orentreich bu teknolojiyi geliştirme amaçlarını “Cilt esnekliği, korunması gereken bir unsurdur. Cildin nem dengesi bozulduğunda ve kuruduğunda, cilt esnekliğini kaybetmeye başlar ve temel işlevleri yerine getirmesi zorlaşır.” şeklinde aktarıyor.

Clinique'in iki farklı moleküler ağırlığa sahip Hyaluronik asit içeren formülü, hidrasyonu artırmak için özel olarak geliştirilmiştir. Aloe vera bio-ferment’i, cildi nemlendirken dolgun bir görünüm veren, içerik olarak zengin ve besleyici özel bir bileşendir. Güçlü bir nem bariyeri için yalnızca Hyalüronik asit yeterli olmaz. Moisture Surge 100 Saat Etkili nemlendirici içerisinde bulunan Aloe Vera biofermentleri 24-48 saat aralığında süren yoğun bir fermentasyon sürecinden geçirilerek elde edilir. Ardından yapılan detaylı testler ile Hyalüronik Asit, C & E Vitaminleri ve Aktif Aloe Vera Suyu ile bir araya gelerek cildin nem bariyerini güçlendirecek son derece etkili bir formül haline getirilir.

 

Oluşan bu formülasyonun, ciltteki doğal kolajen seviyesinin artırılmasında son derece etkili olduğu yapılan in vitro testlerinde kanıtlanmıştır.

 

Yaşlandıkça, doğal kolajen seviyeleri azalmaya başlar, bu da elastikiyet ve hacim kaybına, kırışıklık ve sarkmalarda neden olabilir. Aloe vera biyo-fermenti, cildin doğal kolajenini artırmaya yardımcı olarak, cildin nem dengesini sağlamaya ve nemi korumasına yardımcı olur. Hyaluronik asit ile birlikte aloe vera biyo-fermenti, gözle görünür şekilde cildi yatıştırır ve derinlemesine nemlendirme sağlayarak dolgun görünmesine yardımcı olur.

 

Moisture Surge 100 Saat Etkili Nemlendirici, günlük dış etkenlere maruz kalarak kuruyan cildin nem dengesini yeniden kurarken gün boyu kalıcı nemlendirme sağlar.

 

Ciltte tahrişe sebep olmadan maksimum sonuçlar elde etmek için geliştirildi.

Paraben içermez. Ftalat içermez. Parfüm içermez. Sadece mutlu bir cilt.

Blog Yazılarımız
Sonsuz Bir Mutluluk: Iris Absolu
Sonsuz Bir Mutluluk: Iris Absolu
Devamını Oku...
Güçlü Kolajen İkilisi - Nemlendirici ve Gece Serumu
Güçlü Kolajen İkilisi - Nemlendirici ve Gece Serumu
Devamını Oku...
Geçmişe Dön: En iyi yaşlanma karşıtı kremler
Geçmişe Dön: En iyi yaşlanma karşıtı kremler
Devamını Oku...
Shiseido'nun 1 numaralı ikonik serumu ile cildinizi güçlendirin!
Shiseido'nun 1 numaralı ikonik serumu ile cildinizi güçlendirin!
Devamını Oku...
Her Koşulda Derinlemesine Keşfet!
Her Koşulda Derinlemesine Keşfet!
Devamını Oku...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.