Yeni
Estee Lauder

Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Serum 50 Ml

Barkod : 887167558496
Ürün Kodu : 127460
5.750,00 TL
4.600,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Üçlü güç bir arada.
  Profesyonel bakımlardan ilham alan Perfectionist Pro Brightening C Vitamini destekli serum, cildin parlaklığının artmasına yardımcı olur ve daha eşit tonlu bir görünüm ortaya çıkarmak için birden fazla koyu leke türünü hedef alır.
  Profesyonel tedavilerden ilham alarak donuk ve cansız cilde anında parlaklık ve ışıltı kazandırır. Birden fazla leke tipinin ve eşitsiz cilt tonu görünümünü hedefler. İçeriğindeki antioksidanlar ile çevresel hasarlara ve yeni cilt tonu eşitsizliklerinin oluşumuna karşı korunmaya yardımcı olur. Daha eşit tonlu, nemli ve parlak bir cilt görünümünü ortaya çıkarır.
  Tüm cilt tonlarında etkili olduğu kanıtlanmıştır.
  Ciltte aydınlık görünümü artırıcı aktif maddelerden oluşan özel kompleksiyle Ferment³ + C Vitamini serumu, cildin sakinleşmesine yardımcı olur. Böylece tahrişin neden olduğu koyu lekelere karşı direnç gösterir. Donuk cilt görünümünde azalmaya ve içeriğindeki güçlü antioksidanlar ile ilerde oluşabilecek koyu lekelerin görünümünü engellemeye yardımcı olur.
  Aydınlatıcı bakımın hızla emilen formülü, cildin dokusunu pürüzsüzleştirmeye ve cildinizin doğal parlaklığını artırmaya yardımcı olur. Tahriş önleyiciler ve güçlü dozda hyaluronik asit içeren Ferment³ + C Vitamini serumu, cilde dolgunlaştırıcı ve yatıştırıcı 48 saat süren nem aşılar. İçeriğindeki antioksidanlar ile çevresel hasarlara ve yeni cilt eşitsizliklerinin oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur. Yağsız dokusu ile tüm cilt tiplerine karşı naziktir.
Estee Lauder
Estee Lauder Perfectionist Pro Rapid Brightening Treatment Serum 50 Ml
5.750,00 TL
4.600,00 TL