Yeni
Clinique

Clinique High Impact High Fi Black-Brown Mascara 10 Ml

Barkod : 192333164594
Ürün Kodu : 125249
1.050,00 TL
840,00 TL
Seçenekler
 • Ürün Özellikleri
 • İade & Teslimat
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 •  Nedir?

  Anında %230 daha hacimli kirpikler.

  Ultra siyah pigmentler ve yoğun fiber içeren formülü sayesinde anında daha hacimli kirpik görünümünü destekler.

  Ne İşe Yarar?

  Ses getiren cesur bakışlar için yoğun hacim veren High Impact High-Fi™ maskara, kirpiklerine anında %230 daha hacimli bir görünüm kazandırır. Boyutlu mini fiberler içeren hafif jel formülüyle her sürüşte kirpikleri belirginleştirir ve daha hacimli bir kirpik görünümü sağlar. Ultra yoğun pigmentleri sayesinde tek 1 uygulamada dahi yoğun renk veren etkili bir sonuç sağlar. Yenilikçi belirginleştirici kıl fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırırak kavrar. Gözün iç ve dış köşesindeki en ince ve kısa kirpiklere ulaşabilen yapısıyla belirginleştirici etki sağlar. Hindistan cevizi, argan ve moringa gibi besleyici yağlarla zenginleştirilen formülü, kirpiklerin daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olurken kirpiklerde daha yumuşak bir his bırakır. Oftalmolojik olarak test edilmiş formülü hassas gözler ve kontakt lens kullanıcıları için uygundur.

  Tüm kirpik tipleri için uygun etki. 12-saat kalıcılık Dökülme yapmaz. Bulaşmaya dayanıklı. Topaklanmaz. Rengini kaybetmez Tere ve neme dayanıklı. Makyaj temizleyici ile kolayca çıkarılabilir. Oftalmolojik olarak test edilmiştir. Hassas gözler için uygundur. Kontakt lens kullanıcıları için uygundur. Alerji testinden geçmiştir. Parfüm içermez.

  Nasıl Kullanılır?

  High Impact High-Fi™ Maskara kirpiklere anında daha hacimli bir görünüm sağlar. Kirpik diplerinden uçlara doğru uygula. Belirginleştirici kıl fırçası kirpiklerini tek tek ayırararak kavramaya ve en küçük kirpikleri dahi belirginleştirmeye yardımcı olur.

Clinique
Clinique High Impact High Fi Black-Brown Mascara 10 Ml
1.050,00 TL
840,00 TL