Bize Ulaşın (224) 221 2126

Ysl Libre Edp Intense 90ml Kadın Parfümü

ÖZGÜRLÜĞÜN YENİ HALİ SINIRLARI ZORLADI

Libre'nin ikonik içerik yapısı cezbedici ve şehvetli bir şekilde yoğunlaştı Anne Flippo ve Carlos Benaim, Libre EDP Intense parfümörleri, içgüdülerini takip ettiler ve Parıs ve New York arasında yeni Libre eau de Parfum Intense’i yarattılar. YSL beauty, dünya çapında olağanüstü kaynak sağlama girişimleriyle, özgürlüğün eşsiz ve ikonik kokusunu tanımlayan değerli doğal içerikleri seçti. Cool erkeksilik ile ateşli kadınsılık arasındaki gerilimde yükselen yeni özgürlük kokusu hiç bu kadar yoğun olmamıştı.

ORKİDE AKORU

Bir sinek kuşu kadar zarif ve narin, ancak bir jaguar gibi görünen stanhopea oculata orkidesi, aynı zamanda vanilya ile bağlantılıdır. Polen taşıyıcılarını ayartmak için cezbedici bir koku üretir. Ancak çiçek, özünü vermediği için, parfümörlerin doğal içerikleri ve insan yapımı molekülleri ince ayarlanmış bir karışımla analiz etmesini ve yeniden üretmesini sağlayan son teknoloji olan living™ teknolojisi ile yakalanmalıdır.

FRANSA’DAN DIVA LAVANTA KALBİ

Sürdürülebilir bir şekilde üretilen yves saint laurent’in diva lavantası, fransa'daki lavanta ekinlerinin geri dönüşünü teşvik etmeyi amaçlayan bir programın parçasıdır. Elle hasat edilen sap ve çiçek ilk önce buharla damıtılır ve % 100 doğal bir yağ verir. Yağ daha sonra co2 ile parçalara ayrılır ve bu işlem, parfümörlerin sadece en güzel parçaları birleştirmesini sağlar.

FAS’TAN PORTAKAL ÇİÇEĞİ ÖZÜ

Fas'ın rabat-salé-kenitra bölgelerinde yetişen ve kadınlar tarafından elle hasat edilen bu eşsiz portakal çiçeği, usta parfümör carlos benaïm tarafından, özün en zengin, yakıcı bölümlerini birleştirerek oluşturuldu.

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
250TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)