Bize Ulaşın (224) 221 2126

Teslimat

KARGO VE TESLİMAT:


İşgünlerinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler stok adetlerininde bir sıkıntı yok ise, ertesi iş günü kargoya verilir.


Tüm ürünler, depomuzda mevcuttur, ancak stoklarımız sınırlıdır. Stoklarımızda olmayan ürünü tedarikçilerimizden temin etmemiz gerektiği durumlarda vermiş olduğunuz siparişler söz konusu sipariş tarihinden sonra en geç 7 gün içerisinde kargoya verilecektir.


PAKETLEME:


Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünlerin hepsi www.kaganparfumeri.com online satış web sitesinde satılan ürün sahipleri markaların hazırlamış olduğu paketleme şeklinde kargo edilmektedir. Bu paketler, transfer esnasında zarar görmemesi için poşetlere/karton kutulara yerleştirilerek kargo görevlisine teslim edilmektedir.


GÖNDERİM:


Normal şartlar altında kargo şirketleri, satın aldığınız ürün yada ürünleri bizden teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adresin Bursa'ya olan mesafesine göre 1 ile 2 iş günü içerisinde teslim edebilmektedir.


Belirtilen adreste teslim alacak kişininin bulunmaması durumunda kargo görevlileri tekrar belirtilen adrese uğrayabilmektedirler. Tüm uğramalara rağmen kargonuz size teslim edilememiş ise kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. Üç gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.


Belirtilen adreste teslim alacak kişininin bulunmaması durumunda dahi www.kaganparfumeri.com edimini tam ve eksiksiz yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, alıcının ürünü geç almasından kaynaklanan her türlü zarar ile ürünün kargo şirketinde beklemiş olması ve/veya Kargo'nun www.kaganparfumeri.com'e geri iade edilmesinden dolayı oluşan giderler ALICI'ya aittir.


Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüzün ambalajı ve dolayısıyla ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "TUTANAK" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
250TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)