Sonsuz Bir Mutluluk: Iris Absolu

Tüm Lancôme elçileri, La Vie est Belle’in yeni kampanyasında seslerini mutluluk için yükseltiyor

Lancôme ilk kez, tüm elçilerini La Vie est Belle ve ilham perisi Julia Roberts’ın etrafında topluyor.

Birbirini destekleyen ve ilham veren kadınların güçlü bir kutlaması olan yeni kampanya, Lancôme'un dünyanın dört bir yanındaki La Vie est Belle topluluğuyla olan güçlü bağını kutluyor. Julia Roberts, tüm Lancôme elçilerini birleştirici bir mutluluk bildirgesi için bir araya gelmeye davet ediyor: Amanda Seyfried, Isabella Rossellini, Lily Collins, Penelope Cruz ve Zendaya Coleman, HoYeon Jung, Aya Nakamura ona katılıyor. Bu kadar ilham verici kadınları benzersiz bir mesaj etrafında birleştirme gücüne başka hangi koku sahip olabilirdi? Bu ikonik mutluluk aktivistleri kadrosu, kokunun yoğunluğuna ve şişesini süsleyen sonsuz gülümsemeye bir yankı, estetik bir değişim getiriyor ve Lancôme'un sembolik kadınsı kokusuna yeni bakış açısını gururla doğruluyor: her zamankinden daha çeşitli, daha kapsayıcı ve bugüne kadarki en güçlü mesajı ile.

Dünyaca ünlü What a Wonderful World şarkısı SebastiAn’ın özel yorumu ile kampanyanın müziği olarak karşımıza çıkıyor. Kadınlar tarafından kadınlar için söylenen şarkı bir mutluluk marşı haline geliyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınlarla güçlü bir duygusal yankı uyandıran Lancôme, bir dizi video portre sunuyor: samimi konuşmalar yapan Lancôme elçileri, hayata ve hayatı onlar için güzel kılan şeylere dair özgün vizyonlarını paylaşıyor. Kalplerini otantik bir şekilde açan bu isimler, La Vie est Belle topluluğunundaki her kadınının kendi sesini kullanmasına ve hayatın güzelliğinin dünya çapındaki bu kutlamasında yer almalarına davet ediyor. Hayatın ondan ne anladığımızdan ibaret olduğunu hatırlatmak için, hadi onu hep birlikte güzelleştirelim!

 

Hayat dolu, coşkulu, duygusal ve evrensel olan bu ikonik kampanya birlikteliğin yoğunluğunu kutlarken, yeni bir koku da Lancôme'un ikonik notalarının tam kalbinden yayılarak gerçek mutluluğun dünyaya yayılmasına yardımcı oluyor: La Vie est Belle Iris Absolu.

 

Her zamankinden daha güçlü bir mutluluk mesajı

Bir kokudan daha fazlası: bir mesaj.

2012'de Lancôme, "Hayat güzeldir" dedi. Evrensel anlamı olan iki kelime. Çağlar boyunca, dünyanın dört bir yanından konuşan bu ifadenin güzelliği hiçbir zaman çeviriye ihtiyaç duymadı. Lancôme tarafından seçilen isim, sade neşesiyle dünya çapında milyonlarca kadında yankı uyandırdı: ‘La Vie est Belle’ yani hayat güzeldir.

Orijinal Eau de Parfum'un sembolik çiçeğine görkemli bir övgü olan La Vie est Belle Iris Absolu, başarısının sembolik bileşenlerini ikiye katlıyor: şimdi

orijinal Eau de Parfum'den 10 kat daha yoğun olan imza iris; sonsuz bir dalgaya dönüşerek şişedeki ikonik kristal gülümsemesi ile aynı zamanda Lancôme'un elçilerinin gülümsemelerini de yansıtıyor. İlham verici örneklerini takiben, her kadın kalbini açmaya, hikayesini, hayat derslerini paylaşmaya ve mutluluğun küresel olarak yeniden tanımlanmasında yer almaya davet ediliyor.

 

La Vie est Belle'nin iris imzasına coşkulu bir övgü

La Vie est Belle, yeni bir varyasyonda ikonik irisine saygı duruşunda bulunuyor. Eşi görülmemiş bir formül ile La Vie est Belle Iris Absolu, klasik Eau de Parfum'un koku imzasını yeniden tasarlıyor.

Orijinal formülden on kat daha fazla konsantre  yapıya sahip olan iris, La Vie est Belle Iris Absolu'nun merkezinde yer alıyor. Parfümerinin en değerli bileşenlerinden biri olan bu kök, bu kompozisyona benzeri görülmemiş bir yoğunluk ve izine parıldayan bir canlılık veriyor. Taklit edilemeyecek kadar zarif olan "parfümlerin mavi altını", ışıltılı bir açılıştan sonra ciltteki tüm nüanslarını ortaya çıkarıyor: Sulu bir frenk üzümü akoru, güneşli bir yaz gibi ılık, sütlü incir akoruna taze bir dokunuş katıyor. Bir paçuli akorunun derin duygusallığı ve La Vie est Belle'in özü olan gurme notanın son derece bağımlılık yaratan karakteri ile canlanan bu yeni varyasyon, karşı konulamaz bir şekilde etrafa yayılan kalıcı bir neşe duygusu uyandırıyor.

 

Sonsuza kadar sürecek sonsuz bir kristal gülümseme

Orijinal şişenin tasarımcısı ve yaratıcısı Catherine Krunas, bu yeni varyasyon için simgesel kristal gülümsemeyi yeniden yorumluyor. Yaratıcılık ve işçiliği birleştiren La Vie est Belle Iris Absolu, benzeri görülmemiş bir tasarıma sahip. Sonsuza kadar şişeye kazınmış, çoğaltılmamış gülümsemesi sonsuz bir dalga gibi dışarıya doğru yayılıyor. Yeni kampanyada mutluluk saçan tüm Lancôme kadınlarının gülümsemelerini yansıtan bu ürün, La Vie est Belle Iris Absolu'ya göre mutluluk vizyonunu tercüme ediyor: paylaşıldıkça sonsuza dek büyüyen bir duygu.          

 

Her zaman çağdaş bir mutluluk 

Lancôme, çağdaş kadınları neyin mutlu ettiği konusunda her zaman keskin bir anlayış geliştirmiştir. Parfümcü ve Lancôme kurucusu Armand Petitjean, gerçek özlemlerini karşılayacak kreasyonları hayal etmenin bir zorunluluk olduğuna inanıyordu. Lancôme'un kurucusu La Vie est Belle'in tekil mirasına sadık kalarak, sürekli evrim halindeki ‘mutluluğun’ çizgilerini çiziyor.

Blog Yazılarımız
Doğru Parfüm Nasıl Seçilir?
Doğru Parfüm Nasıl Seçilir?
Devamını Oku...
Sonsuz Bir Mutluluk: Iris Absolu
Sonsuz Bir Mutluluk: Iris Absolu
Devamını Oku...
Soğuk Havalarda Cildinizi Korumanın Sırrı: Nemlendirici Rehberi
Soğuk Havalarda Cildinizi Korumanın Sırrı: Nemlendirici Rehberi
Devamını Oku...
Güçlü Kolajen İkilisi - Nemlendirici ve Gece Serumu
Güçlü Kolajen İkilisi - Nemlendirici ve Gece Serumu
Devamını Oku...
Shiseido'nun 1 numaralı ikonik serumu ile cildinizi güçlendirin!
Shiseido'nun 1 numaralı ikonik serumu ile cildinizi güçlendirin!
Devamını Oku...
Her Koşulda Derinlemesine Keşfet!
Her Koşulda Derinlemesine Keşfet!
Devamını Oku...