Bize Ulaşın (224) 221 2126

Neutrogena Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi 15ml

Neutrogena® Cellular Boost Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakım Serisi

Bilim insanları stres, yorgunluk ve diğer birçok dış faktörün ciltte ‘hücresel yıkımı’ hızlandırdığını keşfetmiştir. Hücresel yıkım, ciltte yaşlanmanın en büyük sebeplerinden biri olup, hücrelerin daha yavaş çalışmasına ve cildin erken yaşlanmasına neden olur. Neutrogena® dermotologlarla birlikte çalışarak sizin için Cellular Boost serisini geliştirdi. En belirgin 3 yaşlanma belirtisi olan kırışıklık, ton eşitsizliği ve esneklik kaybına sadece 4 haftada gözle görülen etki sağlayan bu yeni seri, cildinizin doğal yenilenme sürecini yavaşlatan hücresel yıkımın belirtilerini azaltır. İçeriğindeki retinol, hexinolTM ve C vitamini ile cildin doğal kolajen ve elastin üretimini harekete geçirirken, cilt tonundaki eşitsizliği düzeltmeye ve kırışıklıkları gözle görülür biçimde azaltmaya yardımcı olur.

Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi

Yeni Neutrogena® Cellular Boost Gençleştirici Göz Kremi ile daha genç ve pürüzsüz görünen gözlere sahip olun. Klinik olarak kanıtlanmış formülü, içeriğindeki yaşlanma karşıtı eşsiz Retinol ve Hiyalüronik Asit ile gün boyu göz çevresini yeniler ve nemlendirir. Böylece hücresel yıkım nedeniyle oluşan ince çizgileri, kaz ayağı görünümünü ve kırışıklıkları düzeltir. İçeriğindeki;

  • Retinol, cilt yüzeyindeki yenilenmeyi ve cildin kendi kolajen ve elastin üretimini harekete geçirir*
  • Hiyalüronik Asit, cildinizi daha sıkı göstermek için cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ciltte nemi hapsederek daha dolgun bir görünüm sağlar ve kırışıklık görünümünü hafifletir. En iyi sonucu elde etmek için günlük olarak, sabah veya akşam, temiz cildinize parmak uçlarınızla az miktarda uygulayın. Elmacık kemiklerinizin üstünden başlayarak göz çevrenize parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın. Akşam kullanılması tavsiye edilir.

1 saat sonrası sonuç**:

  • Deneyenlerin %100’ü 1 saat içinde kaz ayağı ve göz çevresindeki kırışıklıklarda belirgin bir şekilde düzelme olduğunu belirtti.

3 hafta sonunda sonuçlar***:

  • Kullananların %76’sı 3 haftanın sonunda göz çevresinin yenilenmiş göründüğüne katıldı.
  • Kullananların %81’i 3 haftanın sonunda göz çevresindeki yorgunluk belirtilerinin azaldığını belirtti.
  • Kullananların %76’sı 3 haftanın sonunda koyu halka görünümünde azalma olduğunu belirtti.

*In vitro test,
** 20 gönüllü, anında ve 1 saat sonra ürün kullanımı ile yapılan klinik çalışma,
***20 gönülü, 3 hafta boyunca günde 2 kere ürün kullanımı ile yapılan tüketici değerlendirme testi

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
150TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)