LA PRAIRIE CELLULAR GOLD ILLUSION LINE FILLER

ÖZEL BAKIM 30ML
Ürün Kodu: 12616
Barkod: 7611773188654
Puan : 5 / 5 ( 3 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 473,00 t
Fiyat :
378,40 t
Adet   
Açıklama

Tüm cilt tipleri için uygundur
.

Ürün Özellikleri

Cellular Treatment Gold Illusion Line Filler'in etkisi kozmetikten çok daha öte. İçeriğindeki minik, büyüyebilen kırışık dolduran küreler, cilt katmanlarının altında nüfuz ederek anında ve uzun süreli dolgunlaştırma sağlar. Kolay emilebilen ve çizgilerin görünümlerini en aza indiren silikonların muhteşem bileşimi ile oluşturulmuş olan formülü sayesinde, uygulandığı anda çizgilerin ve kırışıklıkların görünümlerini en aza indirerek ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt yaratmaya yardımcı olur. COLD ILLUSION cildinizi 3 şekilde pürüzsüzleştirir ve aydınlatır : Marine Collagen Filling Spheres, denizden elde edilen kondroitin ve kolajen mikro kürelerinin bileşimi, cilt yüzeyini pürüzsüzleştirirler, ayrıca depo görevi görerek uzun süreli nem sağlarlar. İpek ve Altın aktif içerikleri, ipek peptidleri ve altın mikro-partiküllerinin birleşimi, cildi nemlendirir, dengeler ve serbest radikallerin etkilerini ve cilt üzerinde oluşan oxidative stresi en aza indirmeye yardımcı olurlar. Kapsüle edilmiş Ursolik Asit, cildin elastikiyetini arttırmaya, kırışıklıkların görünümlerini en aza indirmeye ve yeni kırışıklıkların oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Sodium Hyaluronate, nemlendirici ve cilt üzerinde tabaka oluşturucu özellikleri vardır. Esneklik, elastikiyet ve renk gibi genç bir cildin özelliklerini korumaya yardımcı olur.E Vitamini anti-oxidan ve cildi nemlendirici etkileri vardır, cilde ışıltı sağlamaya ve rengini düzenlemeye, ayrıca UV ışınlarının oluşturduğu hasarları önlemeye yardımcı olur.Bisabolol tahrişi önler ve cildi yumuşatır.Exclusive Cellular Complex cildin doğal yenilenme sürecini harekete geçirmeye, cildi nemlendirmeye ve enerji vermeye yardımcı olur.

Ürün Avantajları

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümlerini en aza indiren ve cildinize baştan çıkartan bir pırıltı sağlayan ipeksi jelin saf lüksünü deneyin. Benzeri olmayan çizgi azaltıcı bakımdaki deneyimi sayesinde La Prairie, ipek peptidini ve altın mikro-partiküllerini birleştirerek, cildi mükemmelleştiren, cilde altın parlaklığı sağlayan ve makyaj için mükemmel bir baz yarattı. Cellular Treatment Gold Illusion Line Filler, hyaluronik asit tabakası oluşturarak, genç cildin belirtileri olan esneklik, elastikiyet ve renk gibi özellikleri desteklemeye ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

Ürün Kullanımı

Nemlendirici kullanımından sonra, ince bir tabaka halinde tüm yüze, göz bölgesine, dudak üzeri ve mimik çizgileri gibi bölgelere yoğunlaşarak uygulayın. Göze temasından kaçının. Tek başına veya fondöten altına uygulanabilir.

Teslimat
Yorumlar
LA PRAIRIE CELLULAR GOLD ILLUSION LINE FILLER 30ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 3
 
LA PRAIRIE CELLULAR GOLD ILLUSION LINE FILLER 30ML Barkod:7611773188654.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 3
 
  >