LA PRAIRIE CELLULAR EYE CREAM PLATINUM RARE

ANTI AGE 20ML
Ürün Kodu: 12569
Barkod: 7611773153775
Puan : 5 / 5 ( 2 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 2.670,00 t
Fiyat :
2.136,00 t
Adet   
Açıklama

Anti-aging cilt bakımında platin maddesi kullanımına öncülük eden, lüksü ve etkinliğini tamamen yeni bir seviyeye ulaştıran La Prairie, şimdi değerli platin maddesini göz kreminde kullanarak, göz çevresini yenileyerek, genç bir görünüm sağlıyor. Cellular Platinum Rare göz kremi , mükemmel ve zengin nemlendirici özelliği ve yüksek performanstaki serum etkisi ile hafif bir nemlendirici gibi cilt tarafından emilerek anında ve yoğun etki gösterir.Bu göz çevresi bakım kremi cilde mükemmel elmas tozu ile ışığın yansımasını sağlayarak , cildin gençlik dolu ışıltısını geri kazandırır. Çizgi ve kırışıklıkların görünümünü en aza indirir ve cilde parlaklık kazandırır. Cilde aydınlık veren güçlendiren ve ciltte eliminasyon sağlayan çift etkili peptit bileşimleri göz çevresindeki koyu renk halkaların görünümlerini en aza indirir.

Doğal gerginleştirici polisakkarit ve akasya sakızı içerikleri ile cildi gerginleştirir. Cilt üzerinde gözle görünmeyen havayı geçiren tabaka ile cilt yüzeyini güçlendirir ve cildin kendi eliminasyon sistemini destekler. Derinlemesine oluşan çizgileri azaltır ve cilde anında sıkılık sağlar. Kara buğday mumu içeriği adipositlerin (yağ hücreleri) gelişimini önler ve kafein içeriği göz altındaki şişkinlik hissini en aza indirmeye yardımcı olur, toksinlerin ciltten atılmasını sağlar.

Saf platin maddesi ciltte dengeyi sağlar, özel bio-bitkisel peptitler serbest radikallerin üretiminin azalmasına yardımcı olur, cildin doğal DNA yenileme mekanizmasını destekler, cildi bozulmalarına karşı korurken, diğer yandan kolajen sentezini arttırır. Salicornia bitki özü ve Akdenizde yer alan, mineraller açısından zengin olan yosun, ciltte nemi tutar ,nem oranını arttırır ve asıl cildin gençlik dolu görünümünü kazandırır. Sodyum Hyaluronate ve Shea Butter ciltteki nemi geliştirir.Yasemin çiçeği balmumu cildi yatıştırır ve Mimoza çiçeği balmumu cilde anti-oksidan sağlar.

La Prairie'nin cildi yenileyici eşsiz Hücresel Bileşimi, cilde gereken nemi ve besini sağlayarak cildi nemlendirir ve enerji verir. Cildin doğal yenilenme sürecini harekete geçirir.

Ürün Avantajları

Cellular Eye Cream Platinum Rare cilde anında parlaklık verir, göz çevresindeki koyu renk halkaların görünümlerini azaltır. Peptit bileşimleri cildin doğal atık sistemini destekler, hassas göz çevresini stabilize eder. Anında gerginleştirici etkisi ile derin kırışıklıklarının görünümünü azaltır, ayrıca göz altında oluşan torbalanmanın hacmini azaltır ve ciltteki nemi geliştirir. Collodial jel içerisinde yer alan saf platin maddesi, cildin elektrik dengesini sağlayarak, cildi güçlendirir , cildi nemli tutar ve dış etkenlere karşı cildi korur.Cildin mükemmel düzenli dengesi cildin besin alımını destekler.Bitki kökenli Squalane nem kaybını önler ve cilt elastikiyetini ve esnekliğini geri kazandırmaya yardımcı olur.

Ürün Kullanımı

Sabah ve/ veya akşam parmak uçları yardımıyla gözün dışından iç tarafına doğru uygulanır. Gerek duyulursa gözün dışından saç çizgisine doğru uygulanabilir.

Teslimat
Yorumlar
LA PRAIRIE CELLULAR EYE CREAM PLATINUM RARE 20ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
LA PRAIRIE CELLULAR EYE CREAM PLATINUM RARE 20ML Barkod:7611773153775.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
  >