LA PRAIRIE CELLULAR CREAM PLATINUM RARE

ÖZEL BAKIM 30ML
Ürün Kodu: 807
Barkod: 7611773152242
Puan : 5 / 5 ( 2 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 4.870,00 t
Fiyat :
3.896,00 t
Adet   
Açıklama

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

'Yüzyılın cilt bakım olayı' olarak adlandırılan Platinum RARE içeriğindeki Colloidal Platinum Water sayesinde (negatif şarj edilmiş, küçük parçalar halindeki Platin metali ) cildi yeniden şarj eder, nemlendirir ve korur.

Seramid 2 ve Palmitoylated Matrikine bileşimi;hücre iletişimini canlandırmaya ve yaş yüzünden oluşan cilt hasarlarını onarmaya yardımcı olur. Kırışıklıkları ve mimik çizgilerini pürüzsüzleştirirken, cildin alt tabakasına kadar onarır.

Malahit, Antik Mısırın kutsal taşı (yaratıcılık ve değişimin sembolü), anti-oxidan özellikler içerir, hematit, demir açısından zengin bir öz olup, yaşlanan cildin kaybettiği gençlik dolu ışıltıyı cilde geri kazandırır.

Zaman içinde giderek artan partiküller halindeki küçük partiküller halindeki Hesperidin Smart Kristalleri, hücre çekirdeğindeki DNAyı korur ve Resveratrol ile sinerji içerisinde çalışarak cildin mikro-sirkülasyonunu geliştirir ve anti-oxidan koruma sağlar.

Güçlü nem veren ve cilt üzerinde koruyucu tabaka oluşturan özellikleri ile elastikiyet, esneklik ve cilt rengi gibi genç ve canlı cildin en önemli özelliklerinin korunmasına yardımcı olan içerikler arasında Sodyum Hyaluronat ve ferahlatıcı, nemlendirici ve yeniden yapılandırıcı özelliklerine sahip olan Carrageenan (Kırmızı Yosun) yer almaktadır.

İklim koşullarına göre harekete geçen Moisture Matrix, nem dengesini sağlayan eşsiz bir içeriktir. Cilt üzerinde sabit kalarak, cildin daha uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Zeytinyağından elde edilen bitkisel Squalane, doğal bir yumuşatıcı olup, nem kaybını önlemeye ve cildin esnekliğini ve elastikiyetini geri kazandırmaya yardımcı olur, cildin saatler boyu nemli ve esnek kalmasına yardımcı olur. Cildin bariyer fonksiyonlarını onarır ve güçlendirir. Trans-epidermal su kaybını en aza indirir.

Kırışık açıcı Karnosin Liposomal Complex ve anti-oxidanlar cildi pürüzsüzleştirmeye, cildin alt tabakasındaki elastik dokuları korumaya ve mimik çizgilerinin görünümlerini en aza indirmeye yardımcı olur.

La Prairienin Eºsiz Hücresel Bileºimi, cildin do?al yenilenme sürecini harekete geçirir, cildi nemlendirir, besler ve enerji verir.

Ürün Avantajları

La Prairie Cellular Cream Platinum RARE içerisindeki Colloidal Platine ek olarak, aktif içeriklerin eşsiz bileşimi, peptidler, vitaminler ve anti-oxidanlar ile güçlendirmiştir. Bu içerikler, çizgi ve kırışıklıkların derinliklerini en aza indirmeye ve cildin elastikiyetini gözle görülebilen bir şekilde geliştirmeye yardımcı olabilmek için uyum içerisinde çalışırlar. Cildin kaybettiği rengini ve yapısını geri kazandırmak için destek verirler.

Neme ve sıcaklığa uyum gösteren Cellular Cream Platinum RARE, bütün iklim koşulları için uygun bir üründür.

Ürün Kullanımı

Sabah ve/veya akºam uygulanabilir.

Temizleme ve tonik kullanımından sonra, göz çevresi hariç tüm yüze ve boyuna uygulayın.

Eğer istenirse Serum üzerine uygulanabilir.

Teslimat
Yorumlar
LA PRAIRIE CELLULAR CREAM PLATINUM RARE 30ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
LA PRAIRIE CELLULAR CREAM PLATINUM RARE 30ML Barkod:7611773152242.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
  >