LA PRAIRIE ANTI-AGING EYE & LIP CONTOUR CREAM

ANTI AGE 20ML
Ürün Kodu: 58869
Barkod: 7611773029308
Puan : 5 / 5 ( 2 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 995,00 t
Fiyat :
796,00 t
Adet   
Açıklama

Karma cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

İçeriğinde bulunan tropikal meyve ekstreleri göz çevrenizi tazelemeye yardımcı olur. Kivi ve meyan kökü özleri renk eşitsizlikleri ile savaşarak göz çevresinde aydınlık bir görünüm kazandırır. La Prairie'ye patentli Eşsiz Hücresel Bileşim cildin doğal yenilenme sürecini destekler.

Ürün Avantajları

Hem göz hem de dudak için geliştirilen bu eşsiz bakım kremi gözleriniz ve dudaklarınızda gerçekleşen tüm yaşlanma etkileri ile savaşırken çizgi ve kırışıkların azalmasına, daha sıkı bir göz çevresi oluşmasına yardımcı olur. Göz çevresi ve dudak dokusunu nazikçe yenileyerek canlı ve sağlıklı bir cilt oluşmasını sağlar.

Ürün Kullanımı

Kutunun içerisinden çıkan özel uygulama aplikatörünün düz ucu ile alından az miktarda ürün göz çevresine ve dudak kontürüne sürülür ve hemen ardından aplikatörün bombeli ucu ile nazikçe masaj yapılarak ürünün cilt tarafından emilmesi sağlanır. Aynı işlem istenirse parmak uçları ile de yapılabilir.

Teslimat
Yorumlar
LA PRAIRIE ANTI-AGING EYE & LIP CONTOUR CREAM 20ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
LA PRAIRIE ANTI-AGING EYE & LIP CONTOUR CREAM 20ML Barkod:7611773029308.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
  >