Bize Ulaşın (224) 221 2126

Giorgio Armani My Way Intense Edp 90ml - Kadın Parfüm

YENİ MY WAY INTENSE’İN AVANTAJLI YENİDEN DOLUM ŞİŞESİNİ KEŞFEDİN
Kendinizi keşfetmeye, anlamlı karşılaşmalar ve yoğunlaştırılmış tecrübeler yaşamaya davetlisiniz. Hayatınızı en iyi yoğunluğunda yaşayın.
ANLAMLI KARŞILAŞMALAR
MY WAY INTENSE, tüm karşılaşmaları daha da yoğun kılan keşiflerin ve bağlantıların kokusudur. Bazen anlamlı karşılaşmalar, uzakta değil tam yanımızdadır.

GÜÇLENDİRİLMİŞ ÇİÇEKSİ KOKU
Güçlendirilmiş beyaz çiçek buketi, bağımlılık yaratan odunsu izler, tılsımlı özel şişede buluştu. MY WAY INTENSE, sürdürülebilirlik ilkesi ile elde edilen içeriklerden üretildi. Koku, Mısır’dan portakal çiçeği ile aydınlık bir açılış yapıyor. Yeni yoğunluğunda Hindistan’dan sümbülteberin kalbi, çiçeksi kokunun kremsi ve kadifemsi yüzünü ortaya çıkarıyor. Yeni Kaledonya’dan sandal ağacı ile koku, bağımlılık yaratan yoğun bir hale bürünüyor ve en sonunda Madagaskar’dan vanilya ile buluşarak eşsiz bir dokuya ulaşıyor.

EŞSİZ TASARIMI
Mavi kapak, bir dünya metaforudur. Mavi, insanlığı birleştiren evrensel renktir. Kapağın çevresindeki altın yüzük, kazanılan her deneyim tarafından aydınlatılan eşsiz bir serüvenin sembolüdür. Giorgio Armani imzasıyla damgalanmış altın yüzükle çevrili olan kapak, yaşanması gereken zarafet dolu dünyayı yansıtır.
MY WAY, GELECEK İÇİN BİR PARFÜM
MY WAY’in yeniden doldurulabilir şişesi, sürdürülebilir ve sorumlu yollardan elde edilen içerikleri ve bio çeşitliliği koruyan orman koruma programlarına yapılan katkı ile MY WAY INTENSE, karbon nötr koku olma özelliği kazandı.
YENİDEN DOLDURULABİLİR ŞİŞE, KALICI OLMAK İÇİN TASARLANDI
MY WAY’in yeniden doldurulabilir sisteme sahip eşsiz şişeler, kolayca dolum yapmak için tasarlandı. Şişenizi yeniden doldurarak karbon emisyonunu %60* azaltabilir ve %64* daha az plastik kullanabilirsiniz.
*4 x 50 ML yerine 50 ML + 150ML refill şişesi kullanıldığında.

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
150TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)