ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLE

NEMLENDİRİCİ 50ML
Ürün Kodu: 57855
Barkod: 0027131267256
Puan : 5 / 5 ( 2 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 720,00 t
Fiyat :
504,00 t
Adet   
Açıklama

Tüm yaşlanma belirtilerinizin gözle görülür bir şekilde nasıl azaldığını gözlemleyin. Her yeni güne-- daha güzel bir cilt ile uyanın. 
TEST EDİLDİ VE KANITLANDI
Çığır açan ChrınoluxCB ™ teknolojisiyle, daha genç bir görünüm için hücre onarım mekanizmasını harekete geçirir. Tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşır.

·        Çizgi ve kırışıklıklar gözle görülür şekilde azalır. Kadınların %75`inden fazlası ciltlerinin daha genç göründüğünü söyledi-- sadece 4 hafta içerisinde.

·        Cilt yüzeyiniz daha yumuşak, nemli ve güçlü hale gelir. Kadınların %82`si ciltlerini anında nemli hissettiğini söyledi.

·        Cildiniz; daha eşit bir tonla daha genç, ışıltılı ve berrak görünür. Kadınların %83`ü ciltlerinin daha sağlıklı, canlı ve dinlenmiş göründüğünü söyledi-- sadece 4 hafta içerisinde.

·        Tüm cilt tipleri için etkisi kanıtlanmıştır.

Her gece-- cildinizi değiştirecek bu gücü hissedin.
GECE ONARIR
Benzersiz bir yenilik - Çığır açan formülüyle, daha genç bir görünüm için hücre onarım mekanizmasını harekete geçirir.Cildin doğal gece onarım süreci olan senkronizasyonu destekleyerek hücrelerin onarımını olması gereken doğru zamanda gerçekleştirilmesine yardımcı olur.Ve şimdi, genç görünümlü bir cilt için gerekli olan doğal gece arındırma sürecini de desteklemektedir.Serbest radikallari %90 oranında etkisiz hale getirerek ileride oluşabilecek hasarları önler. Çevresel faktörlerin neden olduğu geçmiş hasarların görünümünün azalmasına yardımcı olur.

YOĞUN NEM
Hyaluronic Asit nemin hapsedilmesini sağlayarak cildin doğal onarımı için mükemmel ortamı yaratır.Her Gece. Her Gün. Tüm Yaşlanma Belirtileri.Dünya çapında 25`in üzerinde patent.**


NASIL KULLANILMALI

·        Nemlendiricinizden önce temiz cilde uygulayınız.

·        Bir kaç damla yeterli olacaktır.

·        Tüm yüzünüze ve boynunuza nazikçe uygulayınız.

GECE RİTUELİ
Gece ritueli sayesinde genç ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olun:

·        Bir elinizin tüm parmak uçlarına bir damla Advanced Night Repair uygulayın.

·        İki elinizdeki parmak uçlarınızı birbirlerine dokundurun.

·        Merkezden başlayarak tüm yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak uygulayın.


FORMÜL GERÇEKLERİ

·        Dermatologlar tarafından test edilmiştir

·        Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

·        Parfüm içermez

·        Akne oluşturmaz.
*Labarotuvar ortamında test edilmiştir.
**Alınan ve alınması beklenen patentler.

Teslimat
Yorumlar
ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLE 50ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
ESTEE LAUDER ADVANCED NIGHT REPAIR SYNCHRONIZED RECOVERY COMPLE 50ML Barkod:0027131267256.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
  >