Bize Ulaşın (224) 221 2126

Dior Miss Dior Rose N'Roses Edp 50ml - Kadın Parfüm

Binlerce taze ve renkli Grasse gülü yaprağı buğulu turunçgil esansları ile parlatılıyor.Patlayan çiçeklerin enerjisi

Miss Dior Rose N'Roses, Bergamot'un bir lezzetiyle yenilenen ve Beyaz Misk notasının yoğunluğu ile artan bir Grasse Roses bolluğu olan ışıltılı bir çiçek kokusudur.
Sardunya' nın canlı özü, sonsuz bir çiçek alanının karşı konulmaz kokusunu sadık bir şekilde yeniden oluşturmak için için kompozisyonu lemon aromalarıyla rafine eder.

Grasse ve Şam Güllerinin Özü; Miss Dior Rose N'Roses bizi çiçek tarlalarının ortasına kadar sürükler. Canlı ve baharatlı Grasse ve Şam Gülü bolluğu kompozisyonu renklendirir, bir kucak dolusu yaprakların tazeliğini hissettirir.

Miss Dior Rose N'Roses' un kalbi, Grasse Rose'un baharatlı patlamasıyla girdap gibi döner. Dior evinin seçkin ortakları tarafından Güney Fransa taraflarında yetiştirilen bu değerli, narin çiçeğin tüm özelliklerini korumak için her yıl Mayıs ayında, elle ve geleneğe uygun olarak hasat edilir.

İtalyan Mandarin, Bergamot ve. Sardunya Özü; Bir Sardunya özünün narenciye, nane ve incisive notası, Bergamot ve Mandarinin meyveli ve sulu notaları kompozisyonu aydınlatır,
Beyaz Miskler ; Beyaz Miskin Temel Notu kompozisyonu aydınlatır, ve güllerin kalbini sonsuz bir zil sesi olarak ayarlar.

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
150TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)