Bize Ulaşın (224) 221 2126

Clear Men Saç Dökülmesine Karşı Etkin Savunma Erkek Şampuanı 600ml

Clear Saç Dökülmesine Karşı Etkin Savunma Erkek Şampuan, sıklıkla görülen saç dökülmesi sorunu için erkeklere özel olarak geliştirilmiştir. Saçları dipten uca besleyen, güçlendiren özel formül, dökülme sorununu on kata kadar azaltır.

Kepek sorununda uzman Clear, saç derisini kepekten ve şekillendirici kozmetik ürünlerin kalıntılarından derinlemesine arındırarak derinin canlanmasına yardımcı olur. Beslenen, temizlenen ve nefes alan saç derisi sayesinde saçlar gücüne yeniden kavuşur. Doğadan aldığı gücü saçlarınıza taşıyan Clear Erkek Saç Dökülmesine Karşı Etkin Savunma; ağaç, yosun, misk, lavanta, nane, fesleğen, biberiye, turunç ve meyve özleri içerir. Kokusunda doğanın canlandırıcı özlerini sunan şampuan, Bio-güçlendirici ile etkisini pekiştirerek saç dökülmesiyle savaşır.

Nemli saça masaj yapılarak uygulanan şampuan durulanarak saçtan arındırılır. Düzenli kullanımda daha bakımlı, kepeksiz saç dipleri, güçlü ve dökülmeyen saçlara sahip olmaya yardımcı olur. Ürün içerisinde yer alan kafein, saç köklerini uyararak dökülmeyi engeller. En iyi sonuç için her gün kullanılması önerilir. Siz de Clear saç dökülmesine karşı etkin şampuanı deneyerek, saçlarınızın dipten uca güçlendiğini hissedebilirsiniz.

Kategoride En Çok Satılanlar

3D Secure
Güvenli Ödeme

Visa/Master
Banka Kartıyla Ödeme

Havale/EFT
Ödeme Seçeneği

Ücretsiz Kargo
150TL ve üzeri

Hızlı Kargo
24h* içinde

* : Saat 15:00'e kadar verilen siparişlerde
(Haftasonu verilen siparişler Pazartesi hazırlanır)