CAROLINA HERRERA GOOD GIRL EDP BAYAN PARFÜMÜ

BAYAN EDP 80ML
Ürün Kodu: 84319
Barkod: 8411061818961
Puan : 5 / 5 ( 2 kez oy kullanıldı.)
Eski Fiyat : 879,00 t
Fiyat :
571,35 t
Adet   
Açıklama

Carolina Herrera Good Girl Bayan Parfümü 80ml


Kadının harikulade karmaşıklığını yakalayan bu yeni koku, şaşırtıcı ve istisnai içerikleri bir araya getirir.Tatlı ve alımlı yasemin Good Girl`ün ışıltılı ve feminen tarafını aydınlatırken, karanlık tarafın kalbinde ise yoğun, hoş kokulu kakao ve baş döndürücü tonka yer alır. Badem ve kahve ile sağlanan yumuşak dokunuşlar zarif sümbülteber ile feminenliği vurguluyor.


Ürün Avantajları

Siyah ve beyaz… Gece ve gündüz… İyi kız, kötü kız… Carolina Herrera kadınsılığın yepyeni boyutlarını yakalıyor. Carolina Herrera New York, yeni eşsiz kokusu Good Girlü, kadınların feminenliğini ve cazibesini ifade eden parmak ısırtıcı yeni şişe tasarımı ile sunuyor. Good Girl, küstahlık derecesinde sofistike bir koku… Good Girl, modern kadının ta kendisi. Cesur, meydan okuyan, kıştırtıcı ve güçlü.


Ürün Kullanımı

Temiz tene istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz. Shower gel ve Body kremden sonra uygulamanızı tavsiye ederiz. Kokunuzun kalıcığını artırmada yardımcı olacaktır.

Teslimat
Yorumlar
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL EDP BAYAN PARFÜMÜ 80ML.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
CAROLINA HERRERA GOOD GIRL EDP BAYAN PARFÜMÜ BAYAN 80ML Barkod:8411061818961.   5 puan 5 üzerinden. Oy kullanan kullanıcı sayısı 2
 
  >